Lukasz napisał(a):

|
Raz nie ma wyjazdu bo pikniki nie dopisują, innym razem nie ma bo macie zakaz 'za sprawowanie'. Co w tym dziwnego? Dla drużyny jeden pies.
|
Wg Ciebie nie jechać na wyjazd bo ma się zakaz, a nie jechać bo się nie chce to to samo?
Viper napisał(a):

|
Bo prawdziwy fani by skopali każdego kto spróbowałby zorganizować wyjazd lub doping na trybunie C?
|
Czyli twierdzisz, że osoby które próbowały coś śpiewać na Zawiszy leżą połamane w szpitalach?

pranie mózgów trwa