Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4263
Stary 26.03.2014, 10:56
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Raz nie ma wyjazdu bo pikniki nie dopisują, innym razem nie ma bo macie zakaz 'za sprawowanie'. Co w tym dziwnego? Dla drużyny jeden pies.
Wg Ciebie nie jechać na wyjazd bo ma się zakaz, a nie jechać bo się nie chce to to samo?

Viper napisał(a):Wyświetl post
Bo prawdziwy fani by skopali każdego kto spróbowałby zorganizować wyjazd lub doping na trybunie C?
Czyli twierdzisz, że osoby które próbowały coś śpiewać na Zawiszy leżą połamane w szpitalach?

pranie mózgów trwa
Odpowiedz cytując