emj10 napisał(a):

|
Dla mnie nie ma żadnej różnicy, gdyż nie słyszałem, aby Giertych zmienił zaplecze polityczno-finansowe. Mówię o tym zapleczu rzeczywistym, a nie medialnym.
|
Ja tam słyszałem, że Giertych nigdy nie był nacjonalistą

W ogóle Giertych tu Giertych tam. Czy to nie jest przecenianie jego możliwości? Krytyka pojednania z Cyrylem czy Smoleńsk przedstawiany na tym portalu niech będzie najlepszym przykładem oderwania od myśli Pana G. Kresy faktycznie głupio i bezsensownie wtopiły chociaż działanie na portalach społecznościowych ma swoją specyfikę, od mniejszych funduszy (w porównaniu do klasycznych) po błędne przyklejanie. Nie ma już żadnego medium bez skazy.
Też mnie zastanawia ta bierność Ukraińskiej Marynarki. Ruscy zatopili złom ale przecież już przed tym było wiadome co się szykuje a nie wierzę, że wywiady zachodnie nie miały informacji o momencie (bo, że nastąpi było pewne) blokady. Prorosyjskie nastroje w dowództwie/załodze mogą to tłumaczyć.