Gwiaździsty napisał(a):

Gdzie są ci "wierni", co to przychodzą obecnie na R22 rzekomo dla Wisły a nie Bednarza, ale już dla Wisly nie stać ich na wyjazd ?
Gdzie ta kiełbasiarnia, która prowadziła doping na ostatnim meczu ? Ma inne zajęcia w tym dniu ? Imieniny chomika, wizytę u dentysty, w salonie masażu czy kolejny odcinek Teatru telewizji ?
|
Podobno nie jadą bo:
* za bilet i przejazd trzeba przecież zapłacić
*za daleko
*w Lubinie przecież sami bandyci, to nie chcą słuchać bluzgania na swój temat
* kiełbasa ponoć mało smaczna
Gdzie teraz jesteście wszyscy WIERNI, którzy tak bardzo afiszowaliście swoją miłość do klubu? Przecież nie można bojkotować swojej drużyny.
Czekam na odpowiedź najbardziej "kumatych" w sprawach przywiązania do klubu,
Dlaczego nie chcecie jechać na wyjazd swojej drużyny? Czy może jednak Kojak nie sprostał takiemu zadaniu jak zamówienie autokarów dla was?
