Temat
:
Na dwóch kółkach czyli wszystko o ROWERACH
Wyświetl pojedynczy post
wisełka2014
Junior Member
Od: 03.2014
Offline
#
194
26.03.2014, 07:22
szorstki
, dzięki za odpowiedź,i chciałem przeznaczyć tak do 200 zł
Jesteś średniej budowy, a zamierzam jeździć więcej niż w tamtym roku.
wisełka2014
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisełka2014
Znajdź inne posty napisane przez wisełka2014