Wojtas napisał(a):

Ja mysle ze Bednarz musi zrobic jak kiedys Drzymała wynajac autobusy zapakowac do nich swoich "nowych" kolegów z komendy i ruszyc szturmować Lubin
|
Po co wynajmować autobusy? Sukami nie mogą?
Sami siebie będą podczas drogi eskortować
