domin_czyzyny napisał(a):

|
Polecam poczekać na mecz z Podbeskidziem, zobaczycie ilu fanatycznych januszy zjawi się na stadionie...
|
Czemu ma służyć takie pytanie?
Bo ja obstawiam, że niezależnie od bojkotu, na meczu z Podbeskidziem byłoby mniej i fanatyków i mniej pikników.
Taki, klimat...