Lukasz napisał(a):

Nie twierdze że sobie nie poradzicie.
Twierdze jedynie że dalsze wzdychanie za latami 90-tymi jednak warto nadal robić z poziomu ekstraklasy. Mówię o poziomie sportowym który 'kumatym' generalnie lata. Pomniki nie grają, nieprawdaż? Więc dobrze byłoby coś w II dekadzie XXI wieku dorzucić do gabloty w muzeum, poza wzmianką o proteście.
|
Tylko najpierw muzeum to trzeba mieć. A z bednarzem nie jest to możliwe.
Edit by: FraMat
Bednarz nie bednarz...
Nazwiska piszemy wielką literą. Wyrażanie dezaprobaty wobec osoby poprzez świadome pisanie nazwiska małą literą jest gówniażerią....