Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4235
Stary 25.03.2014, 18:42
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie twierdze że sobie nie poradzicie.
Twierdze jedynie że dalsze wzdychanie za latami 90-tymi jednak warto nadal robić z poziomu ekstraklasy. Mówię o poziomie sportowym który 'kumatym' generalnie lata. Pomniki nie grają, nieprawdaż? Więc dobrze byłoby coś w II dekadzie XXI wieku dorzucić do gabloty w muzeum, poza wzmianką o proteście.
Tylko najpierw muzeum to trzeba mieć. A z bednarzem nie jest to możliwe.

Edit by: FraMat


Bednarz nie bednarz...
Nazwiska piszemy wielką literą. Wyrażanie dezaprobaty wobec osoby poprzez świadome pisanie nazwiska małą literą jest gówniażerią....
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.03.2014 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując