15 lat temu nikomu się nie śniły mecze z RM czy FCB. A kiedy śpiewalismy "Real pokonamy" (na Polonii bodajże) to nikomu nie śniło się że zaliczymy taki zjazd.
Nigdy nie wiesz co będzie jutro. Zresztą - popatrz na MU i MC - jak się tam im układ sił zmienia biegunowo. Wygrać tu ligę to nie jest żaden SF, a dostać się do LM to można i na fuksie. Nam tego DWA razy zabrakło, trzeci... no
