Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4225
Stary 25.03.2014, 12:00
Nie trzeba wcale sięgać do drugiej ligi. Jeszcze po przyjściu Cupiała bywały mecze z Odrą, Stomilem czy Radzionkowem, gdzie frekwencja oscylowała w granicach 4-5 k
Odpowiedz cytując