Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4222
Stary 24.03.2014, 23:11
Gówno wybiórcze płacze, że polska piłka umiera, że pikniki i rodziny nie przychodza na stadiony. Nie zastanowia sie przez chwile, że to Oni (Wybiórcza i inne media) są winni takiej, a nie innej opinii lemingów i ludzi chowanych na papce medialnej na temat polskiej piłki nożnej.

Gdyby nie nazywali racowisk aferami, zbrodniami i zadymami, to nie byloby problemu. A takto nie ma tygodnia, że znów jest "skandal" na meczu ligowym...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.03.2014 o godz. 23:25.
Odpowiedz cytując