|
Gówno wybiórcze płacze, że polska piłka umiera, że pikniki i rodziny nie przychodza na stadiony. Nie zastanowia sie przez chwile, że to Oni (Wybiórcza i inne media) są winni takiej, a nie innej opinii lemingów i ludzi chowanych na papce medialnej na temat polskiej piłki nożnej.
Gdyby nie nazywali racowisk aferami, zbrodniami i zadymami, to nie byloby problemu. A takto nie ma tygodnia, że znów jest "skandal" na meczu ligowym...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.03.2014 o godz. 23:25.
|