|
Panowie to co robi Bednarz to jest tylko i wyłacznie odwrocenie uwagii od aktualnych problemów finansowych spółki , wiem ze Wisła nie smierdzi groszem pomimo wielu ciec kosztów , i nie ma perspektyw na lepsze jutro , o jakim sponsorze tu piszecie , mam swoje zródło w TF i nic na ten temat nie wiadomo , Bednarz znowu chciał od TF kasy aby dopiac licencje ale audytor nie wyraził zgody , przejrzyjmy na oczy bo naprawde jestesmy w d i to głebokiej , Panie Bednarz miał pan 2 lata na uzdrowienie finansów czas pana mija
|