Wyświetl pojedynczy post
prokurator
Junior Member
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4205
Stary 24.03.2014, 17:49
Ale ja już pisałęm o takiej opcji ,nikt nigdy nie podjął się odpowiedzi ,natomiast zawsze przeczytałęm ze jestem szpionem Łysego a "decyzyjni" wiedzą lepiej.
Szczerze? stadion jak dla mnie jest zaje..sty. bo.. MÓJ. Wiślacki Na R 22 będę zawsze . aż do mojego zgonu. Amen

Nie porównuj Wisełki do Dyskobolii.
Odpowiedz cytując