Ale ja już pisałęm o takiej opcji ,nikt nigdy nie podjął się odpowiedzi ,natomiast zawsze przeczytałęm ze jestem szpionem Łysego a "decyzyjni" wiedzą lepiej.
Szczerze? stadion jak dla mnie jest zaje..sty.

bo.. MÓJ. Wiślacki Na R 22 będę zawsze . aż do mojego zgonu. Amen
Nie porównuj Wisełki do Dyskobolii.