Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4201
Stary 24.03.2014, 16:59
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Poszło o złotówkę, o marketing, o bilety, o kary. Nie o transparenty polityczne.
Naprawdę myślisz, że o to poszło ?

Bo patrząc z boku wygląda, że to konflikt o znacznie głębszym podłożu. Także nie personalnym ani politycznym.
Cupiał podejmuje kroki, niespotykane dotąd w jego historii zarządzania tym klubem (spółką) i niespotykane (lub rzadkie) w praktyce polskiej piłki nożnej. Spowodu złotówki czy nawet Tego późniejszego nieszczęsnego ostrzału stadionu ?
Nie wiem o co poszło i pewnie nigdy się nie dowiem (nawiasem mówiąc ciekawy też nie jestem) ale w oficjalnie podawane powody konfliktu jakoś wierzyć mi się nie chce.
Odpowiedz cytując