Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 24.03.2014, 14:32
palikot napisał(a):Wyświetl post
Buahahahahaha.
Inaczej nie da się tego skomentować
Wartości niematerialnych nie da się kupić. Sorry. I Wisła nigdy nie będzie niczyją prywatą.
Nie rozróżniasz (być może nie ty jeden) Wisły SA (prywatna firma działająca w oparciu o prawo handlowe) od Wisły TS jako klubu sportowego, który niczyją prywatą nie będzie.
Spółka Akcyjna z definicji jest WŁASNOŚCIĄ AKCJONARIUSZY i sentymenty tego nie zmienią.
Przytomności życzę
palikot napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy wprost. Wszystkie te kary są DEBILNE, NIENORMALNE, IDIOTYCZNE, S....IAŁE, POKAZUJĄCE NIEUDOLNOŚĆ, ZAKŁAMANIE, BRAK LOGIKI, BRAK ROZSĄDKU!!!!!
Ale prawo to prawo. Obowiązek niestety za czyny innych spada na organizatora. A nim jest klub. Więc zrzucanie odpowiedzialności na SKWK żeby się martwiło o incydenty to jest jakby uciekaniem przed prawdą o swojej nieudolności, której efekt jest taki, że kluby dały sobie narzucić odpowiedzialność za każdy niezależny od nich incydent. Oczywiście każdy powinien odpowiadać za swoją działkę. Kluby za swoją, kibice za swoją. U nas prawo przewiduje, że każdy odpowiada nie za swoją działkę a wy to rozpatrujecie, w kategoriach normalne, bo klapki wam na mózgi się zsunęły i nie potraficie pomyśleć logicznie.
Taką będziesz miał w domu imprezę, jakich gości zaprosisz. W taki sposób organizator odpowiada za imprezę masową.
Kary nie są przejawem nieudolności tylko reakcją na zachowanie "gości".
Czy się to gościom podoba czy nie.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 24.03.2014 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując