Nie rozróżniasz (być może nie ty jeden) Wisły SA (prywatna firma działająca w oparciu o prawo handlowe) od Wisły TS jako klubu sportowego, który niczyją prywatą nie będzie.
Spółka Akcyjna z definicji jest
WŁASNOŚCIĄ AKCJONARIUSZY i sentymenty tego nie zmienią.
Przytomności życzę
palikot napisał(a):

Powiedzmy wprost. Wszystkie te kary są DEBILNE, NIENORMALNE, IDIOTYCZNE, S....IAŁE, POKAZUJĄCE NIEUDOLNOŚĆ, ZAKŁAMANIE, BRAK LOGIKI, BRAK ROZSĄDKU!!!!!
Ale prawo to prawo. Obowiązek niestety za czyny innych spada na organizatora. A nim jest klub. Więc zrzucanie odpowiedzialności na SKWK żeby się martwiło o incydenty to jest jakby uciekaniem przed prawdą o swojej nieudolności, której efekt jest taki, że kluby dały sobie narzucić odpowiedzialność za każdy niezależny od nich incydent. Oczywiście każdy powinien odpowiadać za swoją działkę. Kluby za swoją, kibice za swoją. U nas prawo przewiduje, że każdy odpowiada nie za swoją działkę a wy to rozpatrujecie, w kategoriach normalne, bo klapki wam na mózgi się zsunęły i nie potraficie pomyśleć logicznie.
|
Taką będziesz miał w domu imprezę, jakich gości zaprosisz. W taki sposób
organizator odpowiada za imprezę masową.
Kary nie są przejawem nieudolności tylko reakcją na zachowanie "gości".
Czy się to gościom podoba czy nie.