Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4194
Stary 24.03.2014, 14:24
Za bilety straci, za kiełbaski raczej nie - przecież fanatycy kiełbasek nie kupują (wstyd ), za brak kar zyska, a ponadto bezpieczny stadion może przyciągnąć kibiców (nie fanatyków) i wtedy i trochę z biletów mniejsza strata i na kiełbaskach większy zarobek ...
Kary przyznale Ekstraklasa SA albo wojewoda (zamyka stadion lub część) - kto tu naraża klub na straty Bednarz czy "kibice"?
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 24.03.2014 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując