Za bilety straci, za kiełbaski raczej nie - przecież fanatycy kiełbasek nie kupują (wstyd

), za brak kar zyska, a ponadto bezpieczny stadion może przyciągnąć kibiców (nie fanatyków) i wtedy i trochę z biletów mniejsza strata i na kiełbaskach większy zarobek ...
Kary przyznale Ekstraklasa SA albo wojewoda (zamyka stadion lub część) - kto tu naraża klub na straty

Bednarz czy "kibice"?