jerry.lii.lewis napisał(a):

|
Klient, który naraża firmę na straty jest szkodnikiem i przestaje być klientem.
|
Jaką kwotę straci klub na braku kilku tysięcy kibiców (bilety, "kiełbaski" itd.) a jaką traci za np. race

Prezes, który naraża firmę na straty...
PS: Z tym socjalizmem to jednak jest problem: Ci, którzy na mecz nie idą (np. solidaryzując się z bezpodstawnie pozbawionymi wstępu) narażają firmę na straty! Na pohybel, my tu nauczymy Was kapitalizmu... rodem z Korei... Ekonomi/filozofiii to Wy już mistrzowie w to nie mieszajcie...