Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4190
Stary 24.03.2014, 14:13
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Jednak jesteś socjalistą. SSA to spółka akcyjna - firma prywatna która nie ma powinności, ani zasranej ani nie zasranej, budować czegokolwiek czego nie chce. Nawet jak kilku tysiącom (jeśli was aż tylu) bezmyślnych małolatów wydaje się inaczej.
Tylko zaślepionym socjalistom może się to w rozumieniu nie mieścić.
A może ...klientom? Może z tym socjalizmem, to Wy na głowy się ten tego...
Ostatnio edytowane przez darksun : 24.03.2014 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując