jerry.lii.lewis napisał(a):

Jednak jesteś socjalistą. SSA to spółka akcyjna - firma prywatna która nie ma powinności, ani zasranej ani nie zasranej, budować czegokolwiek czego nie chce. Nawet jak kilku tysiącom (jeśli was aż tylu) bezmyślnych małolatów wydaje się inaczej.
Tylko zaślepionym socjalistom może się to w rozumieniu nie mieścić.
|
A może ...klientom? Może z tym socjalizmem, to Wy na głowy się ten tego...