-Goral- napisał(a):

|
Sam mi nie ubliżaj od idiotów. Ubliżanie nie ma żadnego znaczenia w stosunku kto ile zrobił dla Wisły..
|
nazwałeś SKWK pieprzonymi socjalistami...
Jeśli chcesz by coś było stałe, pewne (nie od święta) to musisz mieć budżet. Nie możesz licyć że z dnia meczonewgo jakaś kasa wpadnie 1000 czy 7000 bo tak nie może funkcjonować muzeum... co sprzątaczkę interesuje ile Ty wyżebrałeś lub nie... poza tym zgodzę się z tym, że to socjalizm (ale w innym aspekcie) to fakt, skoro na darmozjadów z S.S.A. nie można liczyć nawet z tak trafnym marketingowo celem jak muzeum, tylko czyn społeczny musi działać...
To ja porównałem zbiórki pod stadionem do WOŚP, bo na 5 daje 1 i tylko gdy jak usłyszy proszę... (i to nawet mnie się tyczy bo mam wstręt do zbiórek wolałbym nawet 5 zł doliczyć do biletu np. na meczu top).