Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4186
Stary 24.03.2014, 12:49
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Sam mi nie ubliżaj od idiotów. Ubliżanie nie ma żadnego znaczenia w stosunku kto ile zrobił dla Wisły..
nazwałeś SKWK pieprzonymi socjalistami...

Jeśli chcesz by coś było stałe, pewne (nie od święta) to musisz mieć budżet. Nie możesz licyć że z dnia meczonewgo jakaś kasa wpadnie 1000 czy 7000 bo tak nie może funkcjonować muzeum... co sprzątaczkę interesuje ile Ty wyżebrałeś lub nie... poza tym zgodzę się z tym, że to socjalizm (ale w innym aspekcie) to fakt, skoro na darmozjadów z S.S.A. nie można liczyć nawet z tak trafnym marketingowo celem jak muzeum, tylko czyn społeczny musi działać...

To ja porównałem zbiórki pod stadionem do WOŚP, bo na 5 daje 1 i tylko gdy jak usłyszy proszę... (i to nawet mnie się tyczy bo mam wstręt do zbiórek wolałbym nawet 5 zł doliczyć do biletu np. na meczu top).
Powód: ort, literówka
Ostatnio edytowane przez Porter : 24.03.2014 o godz. 13:21.
Porter
Odpowiedz cytując