jerry.lii.lewis napisał(a):

Jeśli chodzi o złotówkę - wielokrotnie tu przeczytałem, że na tylko jednym meczy zebraliście (skwk) 7000 podpisów. Z tego wnioskuję, że organizacyjnie jesteście wstanie zebrać na każdym meczu po ok 7000 zł minimum od ludzi, którzy CHCĄ finansować działania skwk.
Wygląda, że skwk wolało sobie klub do tego zaprząc bo prościej, a poza tym wtedy po złotówce nie tylko od tych co chcą ale i od tych co NIE CHCĄ zbieracie - tu jest element haraczu nie od klubu tylko od kibiców, a nie wszyscy jak wiadomo od dawna, mają do skwk zaufanie i chcą wspierać działalność pieniędzmi. Ja od dawna wolę wspierać domy dziecka albo schroniska dla psów, a i tu wspieram małe jednostki, żeby mieć max pewności, że pieniądze na podopiecznych pójdą, nie na co innego.
Teraz na klub czy Bednarza obraza, bojkoty i buńczuczne zapowiedzi "wojenki", że nie chce wyręczyć w pracy.
Ogarnięcia życzę.
|
Wiesz jaki jest koszt muzeum a w normalnych warunkach to część marketingu/strategii klubu? Wiesz, że te 7000 podpisów zbierane było wolontarystycznie? W końcu, że świat nie jest sprawiedliwy i chcąc coś zrobić demokracji być nie może (w prywatnej firmie, gdzie w zasadzie i tak podpisy za 1 zł były formą ankiety). ETC.