Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4178
Stary 24.03.2014, 09:51
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Teraz na klub czy Bednarza obraza, bojkoty i buńczuczne zapowiedzi "wojenki", że nie chce wyręczyć w pracy.
Ogarnięcia życzę.
Wyręczyć w pracy? Kto tu kogo chce (musi) wyręczać w pracy? Czy to czasem nie klub powinien zadbać o marketing, promocję? Czy to nie klub powinien być zainteresowany muzeum, pomnikiem dla swojej legendy, porządnym sklepem dla fanów? SKWK poprosiło o pomoc w zbiórce pieniędzy, tylko tyle.

Bredzisz nie od dzisiaj, tak samo jest i tym razem... I jeszcze ogarnięcia innym życzysz.
Odpowiedz cytując