|
Ciągle powtarzany jest argument o tej słynnej złotówce. Zastanawia mnie jedno o czym zresztą pisałem - jeżeli 7 tys osób podpisuje się pod petycją to dlaczego te 7 tys osób nie może wrzucać złotówki do puszki? Zupełnie tego nie rozumiem a nikt z obrońców "bojkotu" nie wytłumaczył mi tego. Ciągle słyszę że Bednarz się wycofał ale nie dowiedziałem się czemu tym fanatykom żal dać do puszki. Skoro jest tak wielkie poparcie dla tego projektu to chyba po każdym meczu w puszkach powinno się z samego C pojawiać nawet nie te 5 a 10 tys bo 2 zł to jest żadna kwota.
Nikt sobie nie zadał pytania ile te podpisy znaczą skoro sami chętni na "złotówkę" a w puszkach pusto? A może 3/4 tych podpisów jest gówno warte bo ktoś podpisał coś czego nawet nie czytał? Nie wiem, ale dziwię się.
Sam wrzucałem do pewnego momentu do puszki i nigdy nie było to mniej niż 5 zł. Do pewnego momentu z banalnego powodu, który dla jednych będzie oczywisty dla innych nie będzie powodem więc sobie darujmy rozwinięcie.
|