Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4173
Stary 24.03.2014, 09:21
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Nie przeceniajcie swojej wartości dla klubu.
Oczywiście, że znacznie lepiej mieć pełen stadion i gromki doping, jednak 3-4- tys kibiców mniej, brak kar i święty spokój + dobry PR są więcej warte.
Jeszcze raz powtarzam, średnia frekwencja do bojkotu na Wiśle to ok. 16 tys. Zobaczymy jaka bedzie średnia frekwencja po ogłoszeniu bojkotu i to nawet z tysiacami bezpłatnych rozdawanych na prawo i lewo biletów. Twoje 3-4 tys. to sobie możesz w kapcie wsadzić. Policzysz sobie niebawem. Na Zawiszy 7410 z tego 3,5 tys. bezpłatnych biletów.
Odpowiedz cytując