Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4169
Stary 24.03.2014, 02:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
W mojej branży takie rzeczy nie są niczym niezwykłym Jak już, jednak, wcześniej napisałem nie trzeba odchodzić od piłki nożnej, żeby wyrobić sobie zdanie na temat tego, jak to na tym poletku funkcjonuje. Wystarczy przyjrzeć się bliżej procesowi zmiany barw klubowych. Ciągłe zwroty akcji, to przecież tutaj norma. Powinieneś o tym wiedzieć.

Nie jest istotne, czy Bednarz nadaje się do pełnienia tej funkcji. Prezes Cupiał może zatrudnić nawet Cicciolinę, to jego cyrk i jego zabawki. Ważne, żeby to on czuł satysfakcję. I najwyraźniej czuje, biorąc pod uwagę fakt, iż Bednarz kilka razy awansował.


Co to za branża? sutenerstwo?

adam_09 napisał(a):Wyświetl post
to powiedzcie mi na ch..j nam cały ten monitoring na stadionie jeśli nie jest on w stanie wyłapać osób rzucających race ? Może w takim razie trzeba uszczelnić jakieś procedury kontroli przy wejściu na trybunę lub poruszania się po stadionie ? Race nie biorą się znikąd.
No oczywiście, ze nie biorą się z nikąd.
Race miały polecieć na meczu z Zawiszą, dlatego tak to pod....iło Bednarza,
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 24.03.2014 o godz. 03:03.
Odpowiedz cytując