Jaroo1 napisał(a):

|
Chociaż wątpię żeby wojewoda się nagle uwziął na kibiców i na chama walił kary większe niż normalnie.
|
Skąd ta pewność? Wojewodzie zależeć może na klubie, ale dlaczego ma zależeć na organizacji kibicowskiej która rzuca race? Weź pomyśl.
Jaroo1 napisał(a):

|
A co miał klub stracić na tym, że pobierze od kibiców dodatkową złotówkę a ta złotówka pójdzie na konto SKWK? I nawet jeśli SKWK nie wzięłoby na siebie odpowiedzialności za żadną trybunę - tak przecież było w pierwotnej wersji umowy - to nie sądzę, żeby klub na tym nic nie zyskał a ta złotówka by została w SKWK przejedzona.
|
Co by stracił? Może nic, może coś. Widzisz coś złego w tym żeby w zamian za pomoc i zgodę na zebranie funduszy ze WSZYSTKICH biletów (nie tylko od tych 7k kibiców którzy wyrazili zgody) klub coś otrzymał? Zwłaszcza że płaci kary za działalność tych którzy proszą o tą złotówkę? Dlaczego ta złotówka ma iść na SKWK a klub nadal płacić kary? Bo stowarzyszenie może zarządzić bojkot?
Jaroo1 napisał(a):

|
Zobacz. Bednarz mógł nic nie stracić kasy - no jedynie na kary za race itp. Ale dzięki swojej polityce to teraz traci na biletach.
|
Traci owszem ale idąc tym torem można powiedzieć ze dodatkowa kwota dla SKWK z biletu może wzrosnąć do kwoty która równoważyć będzie kary. I już jest ślisko...
Jaroo1 napisał(a):

|
A jeśli już tak mu się nie podobają kary to niech nie próbuje na SKWK zrzucić odpowiedzialności finansowej tylko niech zainterweniuje "na górze", że coś tu jest nie halo z tym karaniem finansowym klubów?
|
I co powie? Przecież to nie przejdzie. Po to są kary nałożone na klub aby nie przymykał oko na to co się dzieje na trybunach i nie umywał rąk od tych wydarzeń. Pamiętasz co było jak na kluby nie były nakładane kary? Miały centralnie wyje.bane na wojnę między kibicami a policją.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA