Ktoś już nawet zapodał mapę, jak będzie niebawem wyglądała Ukraina. To chyba powrót do korzeni - woj. kijowskie i parę sąsiednich. Pytanie, jak Węgry i Rumunia zareagują na propozycję Żyrinowskiego? Może zrobią plebiscyt na Zakarpaciu i północnej Bukowinie?
http://demotywatory.pl/4277926/Pierw...r-Ukrainy-2014
Jedyny problem, co zrobić z banderowcami? Nikt ich nie zechce, Syberii ani twierdzy brzeskiej nie mamy, wot zagwozdka. Może Chińczycy wzieliby ich do wyrębu lasu?
Jeszcze tylko, spadar Lukašenka, oddaj Horodnia, kali laska, i z grubsza może być

))