Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4158
Stary 23.03.2014, 22:22
Kurz, no nie do końca moim zdaniem taka paranoja bo nie dogadać to się można w jakiejś spornej sytuacji a nie tak jak tutaj. Tu nie chodzi o to, że się nie dogadali tylko o to że Bednarz oszukał. Niby się na gembę porozumieli a nagle zaczął wyskakiwać z jakimiś wymogami z dupy. Nagle się okazało, że ten prezes koleżka chce zrobić w konia SKWK. Myslę, że SKWK miało w ręku dobrą kartę przetargową w postaci 7 tys podpisów, postulatów, które zobowiązują się spełnić i tym, że to kibice dadzą po tej złotówce a nie klub. Bednarz z kolei nie miał żadnego argumentu przeciw więc sobie stworzył swój argument z dupy wzięty, oszukał, zrobił prbolem z niczego.
Zachował się jak się zachował więc tak to wyszło. A swoją dalszą twórzczością pokazał kim jest. Nagle z tego porozumienia z SKWK, które było wcześniej, z sytuacji gdzie żadnych pomyj nie wylewał na kibiców zaczął klepać ozorem na lewo i prawo tylko po to żeby zrównoać SKWK z bandytami. Śmieszny człowiek.
Do tego słaby z niego matematyk skoro tak jak pisałem wyżej woli bojkot i REALNĄ stratę kilkuset tysięcy złotych niż EWENTUALNĄ stratę raz na jakiś czas wynikającą z kar.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując