Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4155
Stary 23.03.2014, 21:09
Cytat:
Jasne. Natomiast można podejść do pierwszego zagadnienia jak podszedłeś do drugiego - może dobrze stało się że SKWK nie dostała tej złotówki w zamian za odpowiedzialność za jakiekolwiek sektory? W końcu, jeśli przyjąć teorię o wojnie władzy z kibicami, nie wiadomo czy np. wojewoda nie użyłby tej umowy jako instrumentu. Czyli np za AJ z derbów nie przywaliłby sromotnej kary finansowej przerzuconej na SKWK a zamykanie stadionu olał. I muzeum można włożyć ad acta. Patrzyłeś na to w ten sposób?
Oczywiście mogłoby i tak być, wszystkie decyzje w naszym życiu mogą przeciez prowadzić do różnych sytuacji, mogą pociagać za sobą inne konsekwencje negatywne lub pozytywne. Chociaż wątpię żeby wojewoda się nagle uwziął na kibiców i na chama walił kary większe niż normalnie.

Cytat:
sugerujesz że klub na tym by nie stracił, więc co? Bednarz jest tak głupi że cudzych pieniędzy nie chciał dać za spokój? Nikt rozsądny tego argumentu nie kupi. Prawda wydaje się leżeć bardziej przy opcji 'chcemy byście zebrali dla nas złotówkę, my nie dajemy nic w zamian poza tym co jest'.
A co miał klub stracić na tym, że pobierze od kibiców dodatkową złotówkę a ta złotówka pójdzie na konto SKWK? I nawet jeśli SKWK nie wzięłoby na siebie odpowiedzialności za żadną trybunę - tak przecież było w pierwotnej wersji umowy - to nie sądzę, żeby klub na tym nic nie zyskał a ta złotówka by została w SKWK przejedzona.
Przecież były wypisane postulaty co ma być realizowane za tą złotówkę także nie mów, że zupelnie bez sensu to było. A klub najwięcej by zyskał w kwestii marketingu i chyba na tym powinno każdemu zależeć. Dlatego zachowanie Bednarza odczytuję jako zupełnie frajerskie.
Zobacz w jakiej on sytuacji postawił SKWK. Zebraliście 7 tys podpisów odnośnie akcji. Damy wam po tej złotówce od was samych - od kibiców. Zróbcie sobie ten pomnik Reymana, muzeum, przy okazji pomóżcie w reklamie meczowje itp, miejcie na te swoje akcje typu dzień dziecka ale jednocześnie chcę zabić wszelki ruch kibicowski na Wiśle i wzamian za tą złotówkę, którą weźmiecie od kibiców a nie od klubu to zero wybryków do końca.
Albo w innym wariancie. Weźcie sobie ta złotówkę a może i tak na koniec wyjdzie, że nic z tej złotówki nie będzie bo jakiś pajac wlepi kilka kar po 100 tys złotych.
Czy to jest ok? Chciał upiec 2 pieczenie na jednym ogniu a generalnie to nic nie ryzykował, nic nie dawął od siebie, co więcej sam mógł sporo dostać. Frajerskie zagranie, moim zdaniem na zahamowanie - czy raczej brak rozkwitu (bo przecież wcześniej zlotówki od biletu nie było także ciężko tu mówić o wyhamowywaniu), że tak powiem życia na Wiśle, wokół Wisły. Mogło się zmienić na plus ale był za cwany.
Zobacz. Bednarz mógł nic nie stracić kasy - no jedynie na kary za race itp. Ale dzięki swojej polityce to teraz traci na biletach. Jeśli policzyć, że na ostatni mecz nie przyszło 5 tysięcy ludzi z powodu bojkotu to Wisła traci 5 tys x 20 zł = 100 tys. Oczywiście teraz jeszcze tak się nie dzieje bo karnetowicze juz kase utopili.
Co się bardziej opłaca? Płacić ewentualne kary raz na pół roku po 25-100 tys czy co mecz tracić 100 tys?
A jeśli już tak mu się nie podobają kary to niech nie próbuje na SKWK zrzucić odpowiedzialności finansowej tylko niech zainterweniuje "na górze", że coś tu jest nie halo z tym karaniem finansowym klubów? Do tego paradoksem jest żeby w Państwie gdzie niby nie ma anarchii, są służby porządkowe a organizatorem meczu jest klub odpowiedzialność za wszystko brali kibice. Co oni są jakąś bojówką, służbą porządkową, organizatorem meczu, że mają być za wszystko odpowiedzialni?
Śmieszne to jest. A wszystko przez jakichs pajaców, którzy sa oderwani od rzeczywitości i im sie ubzdurało, że mimo iz statystyki mówią, że na stadionach jest bezpieczniej, coraz bezpieczniej to największym problemem jest raca lub jakis transparent czy oprawa niezwiązana z meczem i trzeba za to dawać kary finansowe. Z czego się wziął cąły problem? Ze świń co siedza przy korytac i wymyslaja jakby tu kase ściagać od naiwniaków a przez to wszystko się dzieli (kłóci) z nami Bednarz i my między sobą. Chociaż akurat Bednarz to taka sama świnia przy korycie jak i tamci.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując