serek.c2 napisał(a):

|
Nie, my mamy grać - brak pucharów to jednak nie będzie w naszej sytuacji żadna tragedia.
|
Każdy inny klub to wieksza tragedia w pucharach.Jak nie zagramy i my też to nikt nie będzie zwalniał Smudy.Chociaż jest taki jeden co może nacisnąć guziki i odpali
