Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4146
Stary 23.03.2014, 14:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie, my mamy grać - brak pucharów to jednak nie będzie w naszej sytuacji żadna tragedia.
Każdy inny klub to wieksza tragedia w pucharach.Jak nie zagramy i my też to nikt nie będzie zwalniał Smudy.Chociaż jest taki jeden co może nacisnąć guziki i odpali
Odpowiedz cytując