Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4141
Stary 23.03.2014, 13:39
Konflikt szkodzi klubowi i piłkarzom a także naszej pozycji na koniec sezonu.Brak pucharów to dramat dla Wisły.Pozostałe rzeczy są o dupe rozbić.Konflikt skończy się kiedyś a brak pucharow będzie się odbijal długo czkawka
Odpowiedz cytując