Lukasz napisał(a):

|
Ja też się przesiadłem, ludzie palili fajki na górze E i nie było problemu z tajniakami których ponoć było multum. Inny świat niż ten w mediach 'pro bojkotowych'. [...]
|
Możesz mi przytoczyć, jakieś teksty z tych "mediów pro-bojkotowych"

Są takie w ogóle
Jak na razie to można w mediach dostrzec jedynie wspólny anty-kibicowski front od wybiórczej poprzez GK, DzP aż po portale informacyjne jak Interia. A w nich wszystkich obłuda o "haraczu dla bandytów" etc. etc.