Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4135
Stary 23.03.2014, 11:00
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ja też się przesiadłem, ludzie palili fajki na górze E i nie było problemu z tajniakami których ponoć było multum. Inny świat niż ten w mediach 'pro bojkotowych'. [...]
Możesz mi przytoczyć, jakieś teksty z tych "mediów pro-bojkotowych" Są takie w ogóle

Jak na razie to można w mediach dostrzec jedynie wspólny anty-kibicowski front od wybiórczej poprzez GK, DzP aż po portale informacyjne jak Interia. A w nich wszystkich obłuda o "haraczu dla bandytów" etc. etc.
Odpowiedz cytując