Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4128
Stary 23.03.2014, 05:30
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ci tajniacy nie mieli przypadkiem napisane na kamizelkach - "ochrona"?
Wielce prawdopodobne.

Dzien przed meczem Impel wypowiedział Wiśle umowę, za 1,2 mln zł długu.
Może łysy poprosił kolegów z psiarni o pomoc w wypełnieniu warunków bezpieczeństwa imprezy masowej i przebrał ich za ochronę.

Dziwne, bo podobno Bednarz sra dolarami.
Ktoś wspiomniał że Wisłę stać na puste trybuny przez kolejna 2 sezony, ok fajnie.

Podobno, od wyrzuceniu bandytów z trybun, Jacek jest bombardowany ofertami sponsorskimi .
Odpowiedz cytując