|
I jak ktoś bojkotuje mecz to nie musi byc z SKWK, kazdy ogarnięty kibic widzi co się dzieje.. i Bednarza trzeba wy.......ic, nie tylko za zlotowke, za kary, inwigilację, za zakazy opraw, za nazywanie nas bandytami, za naruszanie dobrego imienia osób którzy wspierali Wisle gdy on biegal w koszulce Legii, , naloty psow na domy ultrasów, przekazywanie ich danych policji, podjurzanie, policje na stadionie, za czesrtwe gadki ze ma nadzieje ze ci kibica juz nie przyjdą na mecz, za przekupstwa gazety wyborczej, za manipulowanie opinia publiczna, ten gość po prostu jest skończony. Żaden prezes nie wyrzadzil takiego kurestwa.. na Legii napierdalanka w meczu. jaga w najlepsze i ...? i gowno, u nad odpalona raca i od kryminalistów nam jedzie i straszy policja j sadami, przy okazji falszuje umowe tym samym blokując budowę pomnika Reymana.
I klamie ze to klubowe pieniądze, to nie sa klubowe pieniądze tylko bilet drożeje o zlotowke i kibic od siebie doklada, a w klubie dalej jest tyle samo kasy. Niestety..sprytna manipulacja stad newsy gazet ze kibice chcą haraczu od klubu..jakiego ....a haraczu skoro to NIE JEDT KLUBOWA KASA. Podpisów kibicow w JEDEN mecz zebrano aż 7000 i wszystkich ich lysy wyjebal, ze Smokiem Wislackim na czele, który byl koordynatorem akcji zlotowka od biletu i mocno wierzyl ze sie powiedzie.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 23.03.2014 o godz. 02:11.
|