Pan Jotka napisał(a):

|
Na Partizanie Grobari też cwaniakowali jacy są niezbędni i partizan ma dwie ekipy. Pycha kroczy przed upadkiem. ;-)
|
Z czego Ty ta ekipe chcesz ulozyc?
SKWK = Ultra Wisla, sharks, nieobliczalni, sekcja Wisla Graffiti, Wislaccy Patrioci, reszta grup kibicowskich Wisly, krakowskie osiedla, brygada Nowa Huta. fan cluby, starzy wyjadacze, wyjazdowicze. wsparcie chuliganki i ultrasow z Lechii, Śląska, Unii i Polonii Przemyśl.
5 lat nie mamy zebym musial wam tlumaczyc takie rzeczy...
Jaka to niby grupa powstanie chętna sie im przeciwstawić?
Cala armia kibicowska Wisly to SKWK i otoczka.

)
Na Partizanie to zresztą o co innego chodzi, tak jak bylo na Jadze.
Wojna trwa, dni Bednarza są policzone.