Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4123
Stary 22.03.2014, 22:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A ja widzę, że Biała Gwiazda świeci jasniej, kiedy nie ma tam niektórych osób...
Najjaśniej świeci wtedy gdy nie ma podziałów !



Co do tajniaków:
Cytat:
Z szybkich obliczeń wczoraj na sektorze C było ok 30. milicjantów w pełnym rynsztunku + kaski leżące na ziemi. Co przy garstce osób na sektorze jest liczbą przytłaczającą.
Czerwona strzałka wskazuje tajniaków (dwóch z nich miało barwy Wisły), romansowali z czarnymi gadami przed meczem.
Pełna liczba tajniaków jest zdecydowanie wyższa lecz nie wszystkich udało się rozkminić. Było sporo kurew na innych sektorach, których obecność nawet u dziadków mocno irytowała.
https://www.facebook.com/WislaHonor
Ostatnio edytowane przez heoij : 22.03.2014 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując