Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4119
Stary 22.03.2014, 22:05
raindog napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie prowadzi to do wniosków, że o ile Wisła nie zacznie grać, jak za jesiennego Probierza, to prędzej czy później SKWK dojdzie do wniosku, że ten protest nie jest specjalnie dotkliwy dla klubu. Wtedy zaczną przychodzić a stadion by z trybun napieprzać w Bednarza, twierdząc, ze tak trzeba. A prosty lud - tak jak dzisiaj uważa, że jedyną słuszną drogą jest bojkot, tak wtedy za jedyną słuszną drogę uzna, to co twierdzi SKWK. A będą to robić w imię wolności i niezależności względem kogokolwiek.
Ale skąd te teorie ?, policz pierwsze straty Bednarza z pierwszego meczu bojkotu czyli z Zawiszą. Wiadomo, że teraz kasę za karnety skasował ale 7410 z czego połowe mogą stanowić bepłatne bilety w liczbie 3,5 tys. rozdane gdzie się da.A tak niebawem będzie wygladał dla niego zysk z meczu od nowego sezonu, kiedy nie bedzie już miał zaksięgowanych pieniędzy za karnety. Poza tym z taką śmieszną frekwencją straty będa narastać lawinowo. Uważaj jak ludzie zaczną przychodzic na stadion, pobożne życzenia.
Odpowiedz cytując