SharksiK napisał(a):

No powiedzmy na sucho, że za głowe Bednarza SKWK gwarantuje 2tys co kolejkę zakupionych biletów, plus 2-3 tyś wykupionych karnetów C na przyszłą rundę...atmosferę piłkarskiego święta .
Klub oczywiście rezygnuje z poronionego pomysłu współpracy z policją i cofa wydane zbiorowe zakazy stadionowe , zaznaczając że winni zajścia z racami powinni zostac ukarani, czego SKWK nie neguje i jednak jako stowarzyszenie nie posiada zadnych informacji które by mogły przyczynic sie do wyłapania sprawców.
Zarówno klub jak i SKWK zapewnią, że dołożą wszelkich starań by nasz stadion przy R22 był nie tylko areną mistrzostw ale przede wszystkim stał się domem wszystkich Wiślaków.
Klub bardzo ceni cięzką pracę jaką Stowarzyszenie wykonało w poprzedniej rundzie, czyniąc R22 stadionem najbezpieczniejszym w Polsce. Chcemy by ta współpraca była kontynuowana na równie wysokim jak do tej pory poziomie.
Jak wiadomo najważniejsze w tym wszystkim jest dobro naszego ukochanego klubu dlatego oczywistością jest fakt ,że obie strony ponownie zasiądą do rozmów o 1zł od biletu. Idea jak i sam pomysł jest wielki dla wszystkich nas i klubu , dlatego obie strony postarają sie uczynic akcję bardziej przejrzystą i zrozumiałą dla każdego kibica krakowskiego klubu.
Trenerem krakowskiej Wisły był i jest F.Smuda, który przez niedomówienia prasowe został niejako wciągnięty w ten okres nieporozumień, jednak jak można pamiętać, stanowczo od tego protestował.
Na zakończenie chcielismy podziekowac panu B. Cupiałowi, który nie tylko jest właścicielem ale przede wszystkim wiernym kibicem Wisły... i dobro klubu jest dla niego najważniejsze.
Pasi?
|
Amen! Pewnie, że pasi. Tylko o to chodzi, że musi dojść do jakiś mediacji między klubem (bez Bednarza) a kibicami. Musza być obydwie strony. A jak SKWK strzela focha i nie chce się odzywać, to kibice nie mają przedstawiciela w tych rozmowach. Bo prędzej, czy później taka wola ze strony klubu się pojawi. Za przyzwoleniem Cupiała, a ponad głową Bednarza.
W innym poście pisałeś, że decyzyjni bez problemu są w stanie zapanować nad całym młynem. To oczywista prawda, problem w tym, że w tych oświadczeniach SKWK udaje Greka i twierdzi, ze to niemożliwe. Nie wiem czy jesteś z Sharksów, czy tylko masz taki nick

Ale dobrze pamiętam fetę mistrzowską w 2003 roku. Do tamtej pory klub zawsze płacił kary za wbieganie kibiców po zakończeniu ostatniego meczu. Nijak nie umieli nad tym zapanować. A wtedy pod koniec meczu z Widzewem ochrona wyszła, a zastąpili ją Sharksi. Ustawili się kordonem pomiędzy bramką z C, a boiskiem. Spider poinformował z gniazda że "kto przeskoczy ogrodzenie będzie dyscyplinowany na sektorze" i nikomu nie przyszło to głowy. Dzisiaj posłuch byłby podobny, dlatego dziwię się zdziwieniu SKWK.