Temat
:
[27 kolejka] Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz - piątek 21 marca, godzina 20.30
Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
69
22.03.2014, 21:30
Nie wiem po co był transfer Klarica. Potrzebowaliśmy drugiego napastnika, zakontraktowaliśmy juniora, melodię przyszłości, a zawodnika jak nie mamy tak nie mamy.
skeba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skeba
Znajdź inne posty napisane przez skeba