Jaroo1 napisał(a):

|
Mhm, czyli brak sponsora to przez tych kiboli... Bez komentarza. A co za sponsor zechce wykładać dobrą kasę na klub, na którego mecze chodzi po 7 tysięcy ludzi?
|
Przypomnisz mi jaka była frekwencja kiedy Cupiał zdecydował się na wejście do Wisły?
