Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4110
Stary 22.03.2014, 19:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Paranoja w tym temacie.
Jedni przed drugimi się napinają. A najwiecej, oczywiście, napinają sie anty-bednarzowcy. Jak pisałem przed meczem.
Tymczasem fakty są nieubłagalne:

- Bez "zawsze wiernych" mecz odbył się w fajnej atmosferze i kibiców było tylu ilu można było sie spodziewać.
- Nawet bez "zawsze wiernych" doping był w miarę przyzwoity
- Pisanina o pracy dźwiękowców słuzy tylko wyparciu lęku, że bez "zawsze wiernych" się nie da


Rozumiem, że "zawsze wiernym" (z których na tym forum i w tym temacie pisze raptem kilku najzagorzalszych ciągle i w kółko to samo) to nie w smak i próbują tu na forum zdyskredytować myślących i kibicujących inaczej.
Olać to.

Tylko Wisła.
Framat, co dla Ciebie znaczy fajna atmosfera?
To co było wczoraj, to jakaś padaka. Doping padl kolo 20 minuty, pozniej w I połowie były jeszcze jakieś zrywy i nawet o zgrozo "....y pokonamy" ...2 połowa to byla kaszana, cisza zrywana szarpanymi cichymi krzykami małych grupek. Było fatalnie...Jeśli dalej tak będzie, to niestety chyba te płyty z dopingiem mogą okazać się niezbędne.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.03.2014 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując