milosz napisał(a):

Okay, no to mam takie pytanko, można je i potraktować jako retoryczne..
- Nie chcesz Sz. Kol. na tej trybunie całego SKWK jak J. Bednarz , a może nie chcesz tam na chybi trafił tak z 500 ludzi, a może (jak ja) jedynie paru, parunastu, no może z 20 chętnych do łamania prawa (prowodyrzy do bójek, do pomysłów z dopingiem wulgarnie antysemickim, itp.) ..?
Albowiem moim zdaniem rzecz jest w proporcjach.. i metodach oddziaływania na złe zjawiska, te które stosuje Bednarz ..dla mnie są o tyle okay, że dość szybko doprowadzą do wywalenia z klubu ich .. autora.. Na teraz są dwa mecze po 0-1, frekwencja niska, a podejrzewam, że może jeszcze spaść, stąd ja tam przekonania o nieuchronnym zwycięstwie J.B. nie podzielam, powiedziałbym wręcz, że będzie analogicznie wprost przeciwnie.. Ja raczej od dłuższego czasu zastanawiam się co będzie po Bednarzu..w gruncie rzeczy jaka ma być cała przyszłość Wisły, ale to pytanie do bossa, a być może do jego następców ..
|
Zgadzam się z niektórymi aspektami Twojej wypowiedzi.
Trochę się z Wami przekomarzam, ale wszyscy wiecie, że naprawdę JB wyobraża sobie, że bez całości, albo bez części SKWK może być lepiej.
Wszystko, co ma się stać zależy od tego, czy Cupiał za nim stoi i dał mu na te akcje zielone światło. Być może w klubie policzono, że bez wypełnionego C, ale za to może z nowym sponsorem, czy kimś takim, ostatecznie bez kłopotów z SKWK, będzie finansowo korzystniej?