Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4099
Stary 22.03.2014, 18:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A czy ja wątpię, że nie sa w stanie sobie poradzić?
Tak samo jak poradzili sobie z rzucającymi race na Ruchu.
Przecież mi nie powiesz, że SKWK nie miało na to wpływu?
Może mieli a może nie, tak naprawdę co to ma do rzeczy?

Zwalcza się przyczynę a nie skutek! Zastanów się od czego to się zaczeło.


Powiedz mi Framat, co ty na tym zdjęciu widzisz?



Bo ja widzę grubą MOC, szacunek dla braci - oni juz są wygrani!

Szkoda ze większośc z was "piknikowców" z wiekiem zapomniała kto jest tym złym.
Jak by "pikniki" choc raz pomysleli sercem a nie zaparowanym mózgiem od poprawnosci i morałów to było by to coś niesamowitego, duma z braci po szalu ogromna...
a tak to z Bednarzem i jego pomysłami z kilka tygodni sie jeszcze pomęczymy.

Ps:
Boję się że to kiedyś się obróci przeciwko wam. Obecnie róznica 10 lat pozwala was jeszcze pamietac jako kibiców którzy z racji wieku odpuszczają. Ale dla tych 16-19 latków robicie sie na przeciwnikow ruchu kibicowskiego i donosicieli na policji.
Sami doprowadzacie do sytuacji że wrogie klimaty wezmą górę nad nimi i was pogonią z stadionu.
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 22.03.2014 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując