Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
PAWEL NEWB
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: kraków
Offline
#
4078
22.03.2014, 15:56
Nie chce mi sie czytac wszystkich stron tego belkotu. Nie jestem z SKWK, ale popieram ich dzialania. A tym co byli wczoraj na meczu: .... wam w dupy platfusy bednarza!
PAWEL NEWB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEL NEWB
Znajdź inne posty napisane przez PAWEL NEWB