Gdyby ktoś jeszcze nie czytał:
Cytat:
Podsumowując Kojak rozdał łącznie 3,5 tyś. darmowych biletów i voucherów. Sklepy od Tyskiego dostały po 80 wejściówek (normalnie jest to liczba 20).
Wczoraj była nowa firma ochroniarska - Konsalnet.
Impel wypowiedział umowę Kojakowi - 1,2 mln zł. długu.
Ale udajemy dalej, że nic się nie dzieje
Zobaczymy na jak długo.. Cupiał obserwuje.
|
Cytat:
Pytacie o milicję na trybunach? Oczywiście, że byli obecni.
Na zdjęciu górne części sektora C. (byli porozstawiani)
Nie było ich zbyt wielu bo sektor C był w 99% pusty. Spokojnie, Kojak to cwany lis. Przygrywać w chuja może z kolegą z Gazety Wyborczej. Do tego kilkunastu pajaców po cywilnemu w barwach Wisły dla niepoznaki.
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...31799233_n.jpg
Walka trwa! Na Podbeskidziu pusty stadion, no chyba, że ktoś z Was chce przybić piątkę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z osobnikami powyżej.
|
źródło:
https://www.facebook.com/WislaHonor