Bogdan81 napisał(a):

|
Może ktoś podać w jakich firmach rozdawano te bezpłatne bilety? Chodzi mi o informacje z pierwszej reki, a nie plotki przeczytane na forum. I czy potrzebne były karty kibica?
|
Rozdawano vouchery które w kasie można było wymienić na bilet. Co do kart kibica to kto nie miał musiał sobie wyrobić na miejscu, ale bilet miał za darmo. Z firm to na pewno Tele-Fonika a z uczelni to koledzy z AGH i Politechniki Krakowskiej dostali.
Cytat:
"Podsumowując Bednarz rozdał łącznie 3,5 tys. darmowych biletów i voucherów. Sklepy od Tyskiego dostały po 80 wejściówek (normalnie jest to liczba 20)".
https://www.facebook.com/WislaHonor
|