Jaroo1 napisał(a):

|
.... jeśli dodac do tego jeszcze ten 1 tys karnetów z innych sektorów to mamy 5,5 tys tych najwierniejszych. Do tego jeszcze osoby spoza młyna, które chodzą na inne sektory kupując bilety ale wczoraj też odpuscili...
|
Zgadza się to z moimi odczuciami - fanatyków i podległych jest ok 5-6k (w tym 3.5k karnetów) ok 5k tych którzy chodzą a nie solidaryzują się z protestem (w tym ok 2 tys, karnetów) + grupa tych którzy chodzą na mecz, kupują bilet i się nie solidaryzują - jak sugerujesz 1-2k.
Czyli frekwencja z meczu równa jest z grubsza: 6k popierających protest + 5k niepopierających + casuale w sile >1k (w tym tez Ci co przyszli wczoraj by zaprotestować w sprawie protestu);
Kurz napisał(a):

|
Najprawdopodobniej "kumaci" kibice nie będą przychodzili do końca swoich dni na stadion. Co prawda każda złotówka jest istotna w obecnej sytuacji Wisły, ale wpływy z 3-4 tysięcy biletów, to tylko jakieś 5-7%% tego jakże odchudzonego budżetu. Da się z tym żyć.
|
Do końca ważności obecnych karnetów na pewno. Pytanie jak dalej czyli jak będzie wyglądać frekwencja ze słabym spontanicznym dopingiem i jak będzie wyglądać późniejsza sprzedaż karnetów.
Wypadałoby, choćby po to by brat brata po szalu nie oskarżał o działanie na szkodę Wisły?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA