Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
10359
22.03.2014, 14:47
Może ktoś podać w jakich firmach rozdawano te bezpłatne bilety? Chodzi mi o informacje z pierwszej reki, a nie plotki przeczytane na forum. I czy potrzebne były karty kibica?
Bogdan81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bogdan81
Znajdź inne posty napisane przez Bogdan81