|
Senior Member
Offline
|
|
Cytat:
Pytacie o milicję na trybunach? Oczywiście, że byli obecni.
Na zdjęciu górne części sektora C. (byli porozstawiani)
Nie było ich zbyt wielu bo sektor C był w 99% pusty. Spokojnie, Kojak to cwany lis. Przygrywać w chuja może z kolegą z Gazety Wyborczej. Do tego kilkunastu pajaców po cywilnemu w barwach Wisły dla niepoznaki.
Walka trwa! Na Podbeskidziu pusty stadion, no chyba, że ktoś z Was chce przybić piątkę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z osobnikami powyżej.
https://pl-pl.facebook.com/WislaHonor
|
Cytat:
Z szybkich obliczeń wczoraj na sektorze C było ok 30. milicjantów w pełnym rynsztunku + kaski leżące na ziemi. Co przy garstce osób na sektorze jest liczbą przytłaczającą.
Czerwona strzałka wskazuje tajniaków (dwóch z nich miało barwy Wisły), romansowali z czarnymi gadami przed meczem.
Pełna liczba tajniaków jest zdecydowanie wyższa lecz nie wszystkich udało się rozkminić. Było sporo kurew na innych sektorach, których obecność nawet u dziadków mocno irytowała.
https://www.facebook.com/WislaHonor
|

Ostatnio edytowane przez heoij : 22.03.2014 o godz. 22:32.
|
|