Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4027
Stary 22.03.2014, 00:57
dokładnie, jedynie co mnie zmartwiło to 0:1, podbudowało zdecydowanie, że był "Was" jedynie 7,4 k (nie liczę w tym milicjantów i pełny sektor E14 - dziwne że zapełnił się niemal do ostaniego miejscaa akurat na tym meczu . Czyli realnie jest "Was" ok. 5k, śmiem twierdzić, że "bojkotujących bojkot" będzie coraz mniej. W ogóle spodziewałem się ok 9-10 k frekwencji. Jedno jest pewne - na Podbeskidziu nie będzie więcej niż 7 k. Co pokazuje "Naszą" siłe i "Waszą" słabość. W sumie jak zawsze.


edytka: dokładnie, coś dziwnie głośno było dzisiaj w tv !

edytka nr 2: Gwiaździsty - to już byłaby bajka, najniższa frekwencja od momentu otwarcia nowego stadionu (bo chyba najniższa była z Ruchem w PP ? )
Ostatnio edytowane przez Krav : 22.03.2014 o godz. 01:02.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując