Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
4026
22.03.2014, 00:55
AntyMod
napisał(a):
Wlasnie zaczalem rozpracowywac flaszeczke z sasiadem ktory wrocil z meczu i ogladamy powtorke na nSport ..... nie wiem jak to napisac ,
ale On jest zaskoczony jak to glosno slychac w TV - i o wiele wiekszy efekt jest w TV niz na zywo - jesli chodzi o naglosnienie ... jak to mozliwe
nieche sie przekomarzac z kielabsaorzercami, wyznawcami Lysego Mesjasza Wisly i innymi kibicami ktorzy sie zapatrzyli na Camp Nou, Old Trafford i inne nudne cyrki nie majace nic wspolnego z kibicowaniem ....nie chce w ten konflikt mieszzac C+ , ale .......dla kumatych - myslicie ze TO mozliwe
?
Pan w wozie transmisyjnym dostal prikaz co i jak ma byc, pokrecil fonia jak mu kazano to i bylo glosno. nawet pojedyncze okrzyki dzieci bylo slychac. jak jest pelny stadion to zazwyczaj sciszaja nasz doping.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty