Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4026
Stary 22.03.2014, 00:55
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie zaczalem rozpracowywac flaszeczke z sasiadem ktory wrocil z meczu i ogladamy powtorke na nSport ..... nie wiem jak to napisac , ale On jest zaskoczony jak to glosno slychac w TV - i o wiele wiekszy efekt jest w TV niz na zywo - jesli chodzi o naglosnienie ... jak to mozliwe nieche sie przekomarzac z kielabsaorzercami, wyznawcami Lysego Mesjasza Wisly i innymi kibicami ktorzy sie zapatrzyli na Camp Nou, Old Trafford i inne nudne cyrki nie majace nic wspolnego z kibicowaniem ....nie chce w ten konflikt mieszzac C+ , ale .......dla kumatych - myslicie ze TO mozliwe ?
Pan w wozie transmisyjnym dostal prikaz co i jak ma byc, pokrecil fonia jak mu kazano to i bylo glosno. nawet pojedyncze okrzyki dzieci bylo slychac. jak jest pelny stadion to zazwyczaj sciszaja nasz doping.
Odpowiedz cytując