Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 22.03.2014, 00:20
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a czy mecz z Ruchem wygladal inaczej

Kiedys napisalem ze obawiam sie minimalizmu - czyli byleby tylko wejsc do grupy mistrzowskiej - i zagwarantowac sobie utrzymanie .... i strach przed przypadkowymi pucharami i wyjazdem do Kazachstanu albo Azerbejdzanu ....obym sie mylil ...i niebierzmy fuksa sprzed tygodnia jako dobry p[rognostyk - bo legia nas olala ( czym sie sfrajerzyla) a Stilicowi wyszedl strzal zycia .... rownie dobrze moglismy ten mecz skonczyc na 4 dzidach w plecy


Ruch przy Zawiszy to Barcelona


To nie Zawisza ten mecz wygrala tylo Wisla sfrajerzyła,jak mozna przegrac z takim zespołem ?

Powionno byc po 60 minutach 3;0 i idziemy na miasto ,a nie tak ze jeden afro robi akcje strzela a my przegrywamy bo nic nie potrafimy strzlelic .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując