Ruch przy Zawiszy to Barcelona
To nie Zawisza ten mecz wygrala tylo Wisla sfrajerzyła,jak mozna przegrac z takim zespołem ?
Powionno byc po 60 minutach 3;0 i idziemy na miasto ,a nie tak ze jeden afro robi akcje strzela a my przegrywamy bo nic nie potrafimy strzlelic .